Josera gwarancja jakości

Rodzinna firma JOSERA ma ponad 70-letnie doświadczenie w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów stosowanych w żywieniu zwierząt. W swoich działaniach w przeszłości i obecnie JOSERA prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju nakierowaną na dobrą współpracę z klientami, współpracownikami oraz szacunek dla środowiska naturalnego.

Rozwój produktu - dla Państwa ulubieńców tylko to, co najlepsze


Karmy JOSERA dla naszych najlepszych przyjaciół - psów to nie tylko wspaniały smak, ale również szczególnie wysoka strawność i pełne pokrycie zapotrzebowania każdego zwierzęcia. Zostały opracowane przez zespół naszych specjalistów we współpracy z naukowcami i praktykami w oparciu o najnowszą wiedzę.


Najlepsze surowce – podstawa naszej gwarancji jakości

JOSERA oferując jakościowe karmy dla psów ich skład opiera wyłącznie na najwyższej jakości naturalnych, zdrowych surowcach.
Nie stosujemy genetycznie zmodyfikowanych składników,dodatków soi i pszenicy oraz sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Korzystamy natomiast z niezastąpionych surowców takich jak: kukurydza, ziemniaki, jęczmień, które dostarczane są tylko przez wybranych partnerów z regionu.
JOSERA gwarantuje Państwu, że karmy nie zawierają utylizacyjnych mączek zwierzęcych, a jedynie komponenty mięsne o jakości, która kwalifikuje je również do produkcji żywności dla ludzi.

Pobierz certyfikat (PDF)


Najwyższa jakość i bezpieczeństwo dzięki badaniom we własnym laboratorium JOSERA

Zachowanie najwyższych standardów jakości związane jest nie tylko z nadzorem służb weterynaryjnych, lecz również z ciągłymi, kompleksowymi badaniami surowców oraz gotowych karm we własnym laboratorium.

Wszystkie dostarczone do frmy surowce są przed ich rozładunkiem konsekwentnie badane w nowoczesnym laboratorium JOSERA i muszą spełniać najwyższe kryteria jakościowe. Również gotowe karmy są badane w naszym laboratorium zanim zostaną wprowadzone do obrotu. Pracownicy - technolodzy żywności, biolodzy, biotechnolodzy i laboranci dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować Państwa czworonogom najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wysoka smakowitość, znakomita strawność, dostosowane do szczególnych potrzeb zwierząt receptury karm to elementy, które składają się na rzeczywiste korzyści dla Państwa czworonogów.


JOSERA - zrównoważony rozwój we wszystkich obszarach

W naszym codziennym działaniu kierujemy się odpowiedzialnością względem ludzi, zwierząt
i środowiska naturalnego mając na uwadze również dobro przyszłych pokoleń.

Gwarancja jakości JOSERA to nie tylko jakość samego produktu, ale także sposób jego wytwarzania. Całość energii wykorzystywanej do produkcji karm dla zwierząt towarzyszących to tzw. ,, zielona energia” pochodząca ze źródeł odnawialnych. Transport znaczącej części surowców do produkcji oraz gotowych produktów jest realizowany
z wykorzystaniem kolei. Nasza rozbudowana w ostatnich latach bocznica kolejowa pozwoliła na dodatkową redukcję transportu kołowego o około 4 000 kursów ciężarówek rocznie. Odciąża to znacznie drogi i zmniejsza negatywny wpływ na środowisko.

Nowy magazyn wysokiego składowania JOSERA zbudowany został w większej części z materiałów odnawialnych. Cała konstrukcja tego budynku oparta jest nie na stali, lecz na specjalnie preparowanym, prasowanym drewnie pochodzącym z regionu.

Również opakowania stosowane w naszych produktach są przyjazne dla środowiska. Zarówno stanowiące źródło surowców odnawialnych worki papierowe, jak i worki plastikowe umożliwiają ich 100 % recykling.

Dla utrzymania najwyższych standardów jakościowych naszych produktów ważna jest dla nas długofalowa rzetelna współpraca z naszymi partnerami handlowymi.

Rodzinne przedsiębiorstwo JOSERA produkuje dla Państwa czworonogów zdrową karmę, dba o dobrą współpracę z klientem i aktywnie zarządza polityką jakości: na nas możecie Państwo polegać!
 

» Tel. 061 44 44 750
» E-Mail